Home / Auto's / Porsche 996
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Porsche 996 tweedehands — 45 aanbiedingen

Alle tweedehands Porsche 996-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 49.900mediaan vraagprijs
€ 39.999 – € 69.996middelste 50%
€ 28.500laagste vraagprijs
45advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 45 Porsche 996-advertenties, vandaag.

Porsche 996
€ 28.500
Autoscout24 · Anderlecht
Porsche 996 3.4i tiptronic S
€ 29.900
Gocar.be · Holsbeek
Porsche 996
€ 29.980
Autoscout24 · Arlon
Porsche 996
€ 31.996
Autoscout24 · Genval
Porsche 996 CABRIO - AUTOMAAT - HEEL MOOIE STAAT
€ 32.500
Gocar.be · Lommel
Porsche 996
€ 32.500
Autoscout24 · Lommel
Porsche 996
€ 34.990
Autoscout24 · Mouscron
Porsche 996
€ 35.000
Autoscout24 · Jamagne
Porsche 996
€ 35.900
Autoscout24 · Uccle
Porsche 996
€ 38.911
Autoscout24 · Mons
Porsche 996
€ 38.999
Autoscout24 · Bree
Porsche 996
€ 39.999
Autoscout24 · Bruxelles

Aanbod per bron

Autoscout24 (38), Gocar.be (7).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Porsche

Porsche Cayenne (557)Porsche Macan (479)Porsche 911 (460)Porsche Panamera (312)Porsche Taycan (310)Porsche 992 (288)Porsche 718 (229)Porsche Boxster (162)Porsche 997 (106)Porsche Cayman (104)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Porsche 996?

De mediaan van de 45 vraagprijzen is € 49.900. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 39.999 en € 69.996; de laagste vraagprijs is € 28.500 en de hoogste € 165.000.

Hoeveel tweedehands Porsche 996-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 45 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (38), Gocar.be (7). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Porsche 996-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.