Home / Auto's / Porsche Panamera
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Porsche Panamera tweedehands — 311 aanbiedingen

Alle tweedehands Porsche Panamera-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 59.999mediaan vraagprijs
€ 48.000 – € 77.999middelste 50%
€ 12.990laagste vraagprijs
311advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 311 Porsche Panamera-advertenties, vandaag.

Porsche Panamera
€ 12.990
Autoscout24 · Battice
Porsche Panamera
€ 15.900
Autoscout24 · Braine l'Alleud
Porsche Panamera
€ 16.500
Autoscout24 · Anderlecht
Porsche Panamera
€ 18.000
Autoscout24 · Namur
Porsche Panamera
€ 21.750
Autoscout24 · Koersel
Porsche Panamera
€ 22.900
Autoscout24 · Tervuren
Porsche Panamera
€ 22.900
Autoscout24 · Namur
Porsche Panamera 4 3600cc essence gps bt auto 186000 KM
€ 23.000
Gocar.be · Jemappes
Porsche Panamera
€ 24.000
Autoscout24 · Evergem
Porsche Panamera
€ 24.000
Autoscout24 · Heusden-Zolder
Porsche Panamera
€ 24.000
Autoscout24 · Bruxelles
Porsche Panamera
€ 24.500
Autoscout24 · Arlon

Aanbod per bron

Autoscout24 (225), Gocar.be (74), 2dehands.be (5), Vroom.be (5), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Porsche

Porsche Cayenne (550)Porsche Macan (468)Porsche 911 (451)Porsche Taycan (317)Porsche 992 (285)Porsche 718 (223)Porsche Boxster (158)Porsche 997 (107)Porsche Cayman (101)Porsche 964 (61)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Porsche Panamera?

De mediaan van de 311 vraagprijzen is € 59.999. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 48.000 en € 77.999; de laagste vraagprijs is € 12.990 en de hoogste € 193.000.

Hoeveel tweedehands Porsche Panamera-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 311 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (225), Gocar.be (74), 2dehands.be (5), Vroom.be (5), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Porsche Panamera-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.