Home / Auto's / Porsche 997
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Porsche 997 tweedehands — 106 aanbiedingen

Alle tweedehands Porsche 997-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 69.950mediaan vraagprijs
€ 54.960 – € 89.950middelste 50%
€ 36.900laagste vraagprijs
106advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 106 Porsche 997-advertenties, vandaag.

Porsche 997
€ 36.900
Autoscout24 · Uccle
Porsche 997
€ 42.500
Autoscout24 · Oudsbergen
Porsche 997 Carrera
€ 42.900
Gocar.be · Embourg
Porsche 997
€ 42.990
Autoscout24 · Mons
Porsche 997
€ 42.999
Autoscout24 · Bilzen-Hoeselt
Porsche 997
€ 43.900
Autoscout24 · Embourg
Porsche 997
€ 44.760
Autoscout24 · Bree
Porsche 997
€ 46.500
Autoscout24 · Wijnegem
Porsche 997 Carrera 4S cabrio
€ 46.997
Gocar.be · Mechelen
Porsche 997
€ 46.997
Autoscout24 · Mechelen
Porsche 997
€ 47.900
Autoscout24 · Uccle
Porsche 997
€ 48.500
Autoscout24 · Kapellen

Aanbod per bron

Autoscout24 (87), Gocar.be (18), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Porsche

Porsche Cayenne (557)Porsche Macan (479)Porsche 911 (460)Porsche Panamera (312)Porsche Taycan (310)Porsche 992 (288)Porsche 718 (229)Porsche Boxster (162)Porsche Cayman (104)Porsche 964 (61)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Porsche 997?

De mediaan van de 106 vraagprijzen is € 69.950. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 54.960 en € 89.950; de laagste vraagprijs is € 36.900 en de hoogste € 272.000.

Hoeveel tweedehands Porsche 997-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 106 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (87), Gocar.be (18), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Porsche 997-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.