Home / Auto's / Porsche 911
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Porsche 911 tweedehands — 451 aanbiedingen

Alle tweedehands Porsche 911-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 104.995mediaan vraagprijs
€ 68.000 – € 138.906middelste 50%
€ 22.500laagste vraagprijs
451advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 451 Porsche 911-advertenties, vandaag.

Porsche 911 1999
€ 22.500
2dehands.be · Helmond
Porsche 911
€ 24.990
Autoscout24 · Herstal
Porsche 911
€ 25.000
Vroom.be · Damme
Porsche 911
€ 25.000
Autoscout24 · La Louvière
Porsche 911
€ 26.000
Autoscout24 · Walcourt
Porsche 911 2000
€ 27.500
2dehands.be · Peruwelz
Porsche 911
€ 27.900
Vroom.be · Burdinne
Porsche 911
€ 29.900
Autoscout24 · Montignies sur Sambre
Porsche 911
€ 30.186
Autoscout24 · Chaudfontaine
Porsche 911
€ 31.000
Autoscout24 · Bruges
Porsche 911
€ 31.000
Autoscout24 · Bruges
Porsche 911
€ 31.000
Vroom.be · Burdinne

Aanbod per bron

Autoscout24 (380), Gocar.be (53), Vroom.be (9), 2dehands.be (6), 2dehands.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Porsche

Porsche Cayenne (550)Porsche Macan (468)Porsche Taycan (317)Porsche Panamera (311)Porsche 992 (285)Porsche 718 (223)Porsche Boxster (158)Porsche 997 (107)Porsche Cayman (101)Porsche 964 (61)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Porsche 911?

De mediaan van de 451 vraagprijzen is € 104.995. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 68.000 en € 138.906; de laagste vraagprijs is € 22.500 en de hoogste € 391.900.

Hoeveel tweedehands Porsche 911-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 451 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (380), Gocar.be (53), Vroom.be (9), 2dehands.be (6), 2dehands.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Porsche 911-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.