Home / Auto's / Porsche 718
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Porsche 718 tweedehands — 219 aanbiedingen

Alle tweedehands Porsche 718-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 73.500mediaan vraagprijs
€ 59.895 – € 117.725middelste 50%
€ 44.900laagste vraagprijs
219advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 219 Porsche 718-advertenties, vandaag.

Porsche 718
€ 44.900
Autoscout24 · Sint-Martens-Latem
Porsche 718
€ 44.900
Autoscout24 · Dilsen-Stokkem
Porsche 718
€ 47.000
Autoscout24 · Namur
Porsche 718
€ 47.950
Autoscout24 · Kortrijk
Porsche 718 Cayman
€ 47.999
Autoscout24 · Lebbeke
Porsche 718 Boxster 2.0 Turbo PDK
€ 48.300
Gocar.be · Couillet
Porsche 718
€ 48.500
Autoscout24 · Pecq
Porsche 718 Boxster TURBO S - 2.5 Turbo S 350cv PDK
€ 48.990
Gocar.be · Gilly
Porsche 718 Boxster TURBO S - 2.5 Turbo S 350cv PDK
€ 48.990
Gocar.be · Gilly
Porsche 718
€ 48.990
Autoscout24 · Gilly
Porsche 718 Boxster / Sport Chrono Packet - Cruise Conrol - Parkeerhulp voor en achter
€ 49.718
Gocar.be · Turnhout
Porsche 718
€ 49.718
Autoscout24 · Turnhout

Aanbod per bron

Autoscout24 (171), Gocar.be (45), 2dehands.be (1), 2dehands.be (1), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Porsche

Porsche Cayenne (533)Porsche 911 (449)Porsche Macan (445)Porsche Taycan (314)Porsche Panamera (297)Porsche 992 (284)Porsche Boxster (150)Porsche 997 (106)Porsche Cayman (96)Porsche 964 (61)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Porsche 718?

De mediaan van de 219 vraagprijzen is € 73.500. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 59.895 en € 117.725; de laagste vraagprijs is € 44.900 en de hoogste € 195.718.

Hoeveel tweedehands Porsche 718-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 219 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (171), Gocar.be (45), 2dehands.be (1), 2dehands.be (1), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Porsche 718-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.