Home / Auto's / Porsche Cayenne
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Porsche Cayenne tweedehands — 557 aanbiedingen

Alle tweedehands Porsche Cayenne-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 64.990mediaan vraagprijs
€ 32.500 – € 99.990middelste 50%
€ 3.500laagste vraagprijs
557advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 557 Porsche Cayenne-advertenties, vandaag.

Porsche Cayenne
€ 3.500
Autoscout24 · Evere
Porsche Cayenne
€ 4.000
Autoscout24 · Gonrieux
Porsche Cayenne
€ 5.000
Autoscout24 · belgrade
Porsche Cayenne
€ 5.000
Autoscout24 · Vosselaar
Porsche Cayenne
€ 5.500
Autoscout24 · Hannut
Porsche Cayenne
€ 5.800
Autoscout24 · bruxelles
Porsche Cayenne
€ 5.900
Autoscout24 · Kruibeke
Porsche Cayenne
€ 5.950
Autoscout24 · Rochefort
Porsche Cayenne
€ 6.250
Autoscout24 · Roosdaal
Porsche Cayenne
€ 6.600
Autoscout24 · Jalhay
Porsche Cayenne
€ 6.750
Autoscout24 · Maasmechelen
Porsche Cayenne
€ 7.500
Autoscout24 · merksem

Aanbod per bron

Autoscout24 (410), Gocar.be (135), 2dehands.be (6), Vroom.be (4), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Porsche

Porsche Macan (479)Porsche 911 (460)Porsche Panamera (312)Porsche Taycan (310)Porsche 992 (288)Porsche 718 (229)Porsche Boxster (162)Porsche 997 (106)Porsche Cayman (104)Porsche 964 (61)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Porsche Cayenne?

De mediaan van de 557 vraagprijzen is € 64.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 32.500 en € 99.990; de laagste vraagprijs is € 3.500 en de hoogste € 205.485.

Hoeveel tweedehands Porsche Cayenne-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 557 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (410), Gocar.be (135), 2dehands.be (6), Vroom.be (4), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Porsche Cayenne-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.