Home / Auto's / Porsche 944
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Porsche 944 tweedehands — 28 aanbiedingen

Alle tweedehands Porsche 944-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 22.250mediaan vraagprijs
€ 16.725 – € 28.840middelste 50%
€ 5.000laagste vraagprijs
28advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 28 Porsche 944-advertenties, vandaag.

Porsche 944 1983
€ 5.000
2dehands.be · Paal
Porsche 944
€ 9.638
Autoscout24 · Enghien
Porsche 944
€ 11.000
Autoscout24 · Kalmthout
Porsche 944 1987
€ 13.500
2dehands.be · Herenthout
Porsche 944
€ 14.000
Autoscout24 · beernem
Porsche 944
€ 14.000
Autoscout24 · Courcelles
Porsche 944
€ 16.500
Autoscout24 · Sint-Katelijne-Waver
Porsche 944
€ 16.800
Autoscout24 · Thon
Porsche 944
€ 16.944
Autoscout24 · ranst
Porsche 944 1988
€ 17.450
2dehands.be · Hamme
Porsche 944
€ 18.500
Autoscout24 · Waterloo
Porsche 944
€ 19.944
Autoscout24 · Wavre

Aanbod per bron

Autoscout24 (24), 2dehands.be (3), Gocar.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Porsche

Porsche Cayenne (533)Porsche 911 (449)Porsche Macan (445)Porsche Taycan (314)Porsche Panamera (297)Porsche 992 (284)Porsche 718 (219)Porsche Boxster (150)Porsche 997 (106)Porsche Cayman (96)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Porsche 944?

De mediaan van de 28 vraagprijzen is € 22.250. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 16.725 en € 28.840; de laagste vraagprijs is € 5.000 en de hoogste € 51.900.

Hoeveel tweedehands Porsche 944-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 28 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (24), 2dehands.be (3), Gocar.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Porsche 944-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.