Home / Auto's / Porsche 911 TURBO
Tweedehands · België · bijgewerkt 26 okt

Porsche 911 TURBO tweedehands — 15 aanbiedingen

Alle tweedehands Porsche 911 TURBO-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 124.991mediaan vraagprijs
€ 114.900 – € 149.925middelste 50%
€ 74.990laagste vraagprijs
15advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 15 Porsche 911 TURBO-advertenties, vandaag.

Porsche 911 TURBO 997 Cabrio 1Hand Top condition Carpass
€ 74.990
Gocar.be · Hensies
Porsche 911 TURBO 911 3.6 Turbo Cabriolet Boite Manuelle
€ 76.996
Gocar.be · Ans
Porsche 911 TURBO cabrio/991.1/pdls+/acc/led/zetelventilatie/porsche serviceboek/gt silver metallic/espresso leder
€ 109.911
Gocar.be · Meulebeke
Porsche 911 TURBO Targa 4 Cabriolet 3.0 PDK Sportexhaust Red Cailibers
€ 114.900
Gocar.be · Deerlijk
Porsche 911 TURBO Targa 4 Cabriolet 3.0 PDK Sportexhaust Red Cailibers
€ 114.900
Gocar.be · Deerlijk
Porsche 911 TURBO 997 3.6 Turbo Tiptronic S 34222km
€ 119.000
Gocar.be · Beringen
Porsche 911 TURBO 991 S 3.8 - Garantie Porsche Approved 02/28
€ 119.991
Gocar.be · Wavre
Porsche 911 TURBO 991.2 S PCCB Pano Burmester Lift
€ 124.991
Gocar.be · Roeselare
Porsche 911 TURBO 991 .2 S PCCB Pano Burmester Lift
€ 124.991
Gocar.be · Roeselare
Porsche 911 TURBO 991 .2 / Achterasbestuuring - PASM - Sportstoelen
€ 129.991
Gocar.be · Turnhout
Porsche 911 TURBO 991 Porsche History PDLS+ 18-Way Panorama
€ 134.900
Gocar.be · Wielsbeke
Porsche 911 TURBO 992 / Arctic Grey / Burmester / 360 / Sunroof / Matrix / 14-Way /
€ 164.950
Gocar.be · Aarschot

Aanbod per bron

Gocar.be (15).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Porsche

Porsche Cayenne (553)Porsche Macan (472)Porsche 911 (453)Porsche Panamera (309)Porsche Taycan (305)Porsche 992 (283)Porsche 718 (229)Porsche Boxster (162)Porsche 997 (104)Porsche Cayman (104)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Porsche 911 TURBO?

De mediaan van de 15 vraagprijzen is € 124.991. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 114.900 en € 149.925; de laagste vraagprijs is € 74.990 en de hoogste € 209.950.

Hoeveel tweedehands Porsche 911 TURBO-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 15 advertenties met een vraagprijs, van 1 bronnen: Gocar.be (15). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Porsche 911 TURBO-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.