Home / Auto's / Volvo P1800
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Volvo P1800 tweedehands — 11 aanbiedingen

Alle tweedehands Volvo P1800-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 44.450mediaan vraagprijs
€ 39.225 – € 45.950middelste 50%
€ 28.500laagste vraagprijs
11advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 11 Volvo P1800-advertenties, vandaag.

Volvo P1800 ES
€ 28.500
Gocar.be · Thuin
Volvo P1800
€ 34.000
Gocar.be · TUBIZE
Volvo P1800
€ 34.000
Autoscout24 · Tubize
Volvo P1800
€ 44.450
Autoscout24 · Mechelen
Volvo P1800
€ 44.450
Autoscout24 · Mechelen
Volvo P1800 ES - 2 owners - Excellent condition
€ 44.450
Gocar.be · Mechelen
Volvo P1800 ES - 2 owners - Excellent condition
€ 44.450
Gocar.be · Mechelen
Volvo P1800 ES - Excellent condition - big history file
€ 44.450
Gocar.be · Mechelen
Volvo P1800E - Very Rare colour - Excellent condition
€ 47.450
Gocar.be · Mechelen
Volvo P1800 JENSEN - Unique condition - Nut & Bolt restored
€ 74.950
Gocar.be · Mechelen
Volvo P1800
€ 86.500
Autoscout24 · Anvers

Aanbod per bron

Gocar.be (7), Autoscout24 (4).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volvo

Volvo XC40 (1.177)Volvo XC60 (887)Volvo V60 (490)Volvo XC90 (410)Volvo V40 (238)Volvo EX30 (197)Volvo S60 (136)Volvo V90 (125)Volvo C40 (107)Volvo S90 (81)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volvo P1800?

De mediaan van de 11 vraagprijzen is € 44.450. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 39.225 en € 45.950; de laagste vraagprijs is € 28.500 en de hoogste € 86.500.

Hoeveel tweedehands Volvo P1800-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 11 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Gocar.be (7), Autoscout24 (4). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volvo P1800-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.