Home / Auto's / Volvo XC90
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Volvo XC90 tweedehands — 410 aanbiedingen

Alle tweedehands Volvo XC90-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 45.000mediaan vraagprijs
€ 28.000 – € 65.900middelste 50%
€ 5.000laagste vraagprijs
410advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 410 Volvo XC90-advertenties, vandaag.

Volvo XC90 2,9 benzine - 7 zitplaatsen - Spaanse registratie
€ 5.000
Gocar.be · Oudenburg
Volvo XC90
€ 6.500
Autoscout24 · Jalhay
Volvo XC90
€ 8.000
Autoscout24 · Borgloon
Volvo XC90
€ 9.650
Autoscout24 · Laeken
Volvo XC90 2.4 D5 AWD Executive Geartronic
€ 9.800
Gocar.be · Liedekerke
Volvo XC90
€ 10.000
Autoscout24 · Herstal
Volvo XC90
€ 12.500
Autoscout24 · Vosselaar
Volvo XC90
€ 12.999
Autoscout24 · Namur
Volvo XC90
€ 14.000
Autoscout24 · Dilbeek
Volvo XC90
€ 14.000
Autoscout24 · Dilbeek
Volvo XC90
€ 14.500
Autoscout24 · Antwerpen
Volvo XC90
€ 14.500
Autoscout24 · Borgloon

Aanbod per bron

Autoscout24 (314), Gocar.be (76), 2dehands.be (10), Vroom.be (9), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volvo

Volvo XC40 (1.177)Volvo XC60 (887)Volvo V60 (490)Volvo V40 (238)Volvo EX30 (197)Volvo S60 (136)Volvo V90 (125)Volvo C40 (107)Volvo S90 (81)Volvo EX90 (65)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volvo XC90?

De mediaan van de 410 vraagprijzen is € 45.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 28.000 en € 65.900; de laagste vraagprijs is € 5.000 en de hoogste € 88.990.

Hoeveel tweedehands Volvo XC90-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 410 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (314), Gocar.be (76), 2dehands.be (10), Vroom.be (9), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volvo XC90-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.