Home / Auto's / Volvo EX30
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Volvo EX30 tweedehands — 193 aanbiedingen

Alle tweedehands Volvo EX30-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 36.950mediaan vraagprijs
€ 34.180 – € 37.599middelste 50%
€ 28.990laagste vraagprijs
193advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 193 Volvo EX30-advertenties, vandaag.

Volvo EX30 51 kWh RWD Single Motor Donker getinte ramen, verwarmde voorzetels, 18duims Aero velgen
€ 28.990
Gocar.be · Sint-Truiden
Volvo EX30
€ 28.990
Autoscout24 · Sint-Truiden
Volvo EX30 Single Motor Plus 96% SOH Camera Carplay Harman/Kardon Adaptieve Cruise Control
€ 29.490
Gocar.be · Lokeren
Volvo EX30
€ 29.490
Autoscout24 · Lokeren
Volvo EX30 Single Motor Plus 2WD
€ 29.599
Gocar.be · Brussel
Volvo EX30
€ 29.599
Autoscout24 · Brussel
Volvo EX30 Ultra Motor Extended Range
€ 29.990
Gocar.be · Arlon
Volvo EX30 Single Motor Standard Range 51kW SOH 96,67% Camera PDC A Carplay Adaptieve Cruise Control
€ 29.995
Gocar.be · Hasselt
Volvo EX30 Single Motor Standard Range Core SoH 96,91% Camera PDC A Carplay Adaptieve Cruise Control
€ 29.995
Gocar.be · Hasselt
Volvo EX30
€ 29.995
Autoscout24 · Hasselt
Volvo EX30
€ 29.995
Autoscout24 · Hasselt
Volvo EX30 Core, Single Motor Extended Range, Elektrisch
€ 30.499
Gocar.be · Zaventem

Aanbod per bron

Autoscout24 (114), Gocar.be (72), Vroom.be (6), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volvo

Volvo XC40 (1.201)Volvo XC60 (909)Volvo V60 (506)Volvo XC90 (429)Volvo V40 (246)Volvo S60 (140)Volvo V90 (127)Volvo C40 (97)Volvo S90 (81)Volvo EX90 (69)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volvo EX30?

De mediaan van de 193 vraagprijzen is € 36.950. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 34.180 en € 37.599; de laagste vraagprijs is € 28.990 en de hoogste € 48.900.

Hoeveel tweedehands Volvo EX30-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 193 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (114), Gocar.be (72), Vroom.be (6), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volvo EX30-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.