Home / Auto's / Volvo V90
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Volvo V90 tweedehands — 125 aanbiedingen

Alle tweedehands Volvo V90-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 25.995mediaan vraagprijs
€ 20.000 – € 35.099middelste 50%
€ 9.500laagste vraagprijs
125advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 125 Volvo V90-advertenties, vandaag.

Volvo V90
€ 9.500
Autoscout24 · Oosterzele
Volvo V90 2.0 D4 Inscription Geartronic
€ 9.500
Gocar.be · Oosterzele
Volvo V90
€ 10.000
Autoscout24 · Assesse
Volvo V90
€ 11.000
Autoscout24 · Kortrijk
Volvo V90
€ 13.500
Autoscout24 · Wetteren
Volvo V90
€ 14.000
Autoscout24 · Brakel
Volvo V90
€ 14.999
Autoscout24 · Anvers
Volvo V90
€ 15.000
Autoscout24 · Evergem
Volvo V90 2018
€ 16.000
2dehands.be · Scherpenheuvel-Zichem
Volvo V90
€ 16.900
Autoscout24 · Hensies
Volvo V90
€ 16.950
Autoscout24 · Roeselaere
Volvo V90
€ 16.999
Autoscout24 · Anvers

Aanbod per bron

Autoscout24 (85), Gocar.be (29), Vroom.be (8), 2dehands.be (2), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volvo

Volvo XC40 (1.177)Volvo XC60 (887)Volvo V60 (490)Volvo XC90 (410)Volvo V40 (238)Volvo EX30 (197)Volvo S60 (136)Volvo C40 (107)Volvo S90 (81)Volvo EX90 (65)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volvo V90?

De mediaan van de 125 vraagprijzen is € 25.995. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 20.000 en € 35.099; de laagste vraagprijs is € 9.500 en de hoogste € 69.900.

Hoeveel tweedehands Volvo V90-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 125 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (85), Gocar.be (29), Vroom.be (8), 2dehands.be (2), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volvo V90-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.