Home / Auto's / Volvo V60 Cross Country
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

Volvo V60 Cross Country tweedehands — 41 aanbiedingen

Alle tweedehands Volvo V60 Cross Country-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 11.990mediaan vraagprijs
€ 9.499 – € 22.000middelste 50%
€ 6.500laagste vraagprijs
41advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 41 Volvo V60 Cross Country-advertenties, vandaag.

Volvo V60 Cross Country
€ 6.500
Autoscout24 · Dilbeek
Volvo V60 Cross Country 2.0 D3 Summum
€ 7.250
Gocar.be · Kampenhout
Volvo V60 Cross Country
€ 7.250
Autoscout24 · Kampenhout
Volvo V60 Cross Country
€ 8.600
Autoscout24 · bruxelles
Volvo V60 Cross Country FZARCD??
€ 8.950
Gocar.be · Biercée
Volvo V60 Cross Country
€ 9.000
Autoscout24 · Chiny
Volvo V60 Cross Country LED CRUISE CONTROL DUAL AUTO A/C LEDER NAVI PDC
€ 9.450
Gocar.be · Ninove
Volvo V60 Cross Country
€ 9.450
Autoscout24 · Ninove
Volvo V60 Cross Country
€ 9.499
Autoscout24 · Maasmechelen
Volvo V60 Cross Country D3 2.0 DIESEL – 1e EIGEN – GARANTIE
€ 9.499
Gocar.be · Maasmechelen
Volvo V60 Cross Country 2.0 D3 Summum 1°EIG. PERFECTE STAAT FULL OPTIES
€ 9.499
Gocar.be · LOT
Volvo V60 Cross Country
€ 9.499
Autoscout24 · Lot

Aanbod per bron

Autoscout24 (31), Gocar.be (10).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volvo

Volvo XC40 (1.222)Volvo XC60 (913)Volvo V60 (503)Volvo XC90 (443)Volvo V40 (250)Volvo EX30 (224)Volvo S60 (146)Volvo V90 (127)Volvo C40 (95)Volvo S90 (82)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volvo V60 Cross Country?

De mediaan van de 41 vraagprijzen is € 11.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 9.499 en € 22.000; de laagste vraagprijs is € 6.500 en de hoogste € 41.990.

Hoeveel tweedehands Volvo V60 Cross Country-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 41 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (31), Gocar.be (10). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volvo V60 Cross Country-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.