Home / Auto's / Volvo EX40
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

Volvo EX40 tweedehands — 32 aanbiedingen

Alle tweedehands Volvo EX40-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 45.744mediaan vraagprijs
€ 40.250 – € 47.368middelste 50%
€ 30.000laagste vraagprijs
32advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 32 Volvo EX40-advertenties, vandaag.

Volvo EX40
€ 30.000
Autoscout24 · Martelange
Volvo EX40 EXTENDER RANGE PLUS DARK
€ 38.800
Gocar.be · Neufchateau
Volvo EX40
€ 39.450
Autoscout24 · Veurne
Volvo EX40 Plus Single Motor Extended Range Leder Warmtepomp Plus Single Motor Extended Range Leder Warmtepomp
€ 39.450
Gocar.be · Veurne
Volvo EX40 Plus Single Motor Extended Range Leder Warmtepomp Plus Single Motor Extended Range Leder Warmtepomp
€ 39.450
Gocar.be · Sint-Andries
Volvo EX40 Plus Single Motor Extended Range Leder Warmtepomp Plus Single Motor Extended Range Leder Warmtepomp
€ 39.450
Gocar.be · Sint-Andries
Volvo EX40
€ 39.450
Autoscout24 · Brugge
Volvo EX40
€ 40.250
Gocar.be · Izegem
Volvo EX40 82kWh 99.9% SOH!!! 2.334 KM = NEW!!!
€ 40.250
Gocar.be · Sint-Truiden
Volvo EX40
€ 40.250
Autoscout24 · Sint-Truiden
Volvo EX40 Core Single Motor Extended Range 5 jaar Care offer Warmtepomp Zetelve Core Single Motor Extended Range 5 jaar Care offer Warmtepomp Zetelverwarm
€ 42.450
Gocar.be · Sint-Andries
Volvo EX40
€ 42.450
Autoscout24 · Tielt

Aanbod per bron

Gocar.be (17), Autoscout24 (14), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volvo

Volvo XC40 (1.222)Volvo XC60 (913)Volvo V60 (503)Volvo XC90 (443)Volvo V40 (250)Volvo EX30 (224)Volvo S60 (146)Volvo V90 (127)Volvo C40 (95)Volvo S90 (82)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volvo EX40?

De mediaan van de 32 vraagprijzen is € 45.744. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 40.250 en € 47.368; de laagste vraagprijs is € 30.000 en de hoogste € 53.450.

Hoeveel tweedehands Volvo EX40-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 32 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Gocar.be (17), Autoscout24 (14), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volvo EX40-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.