Home / Auto's / Renault ZOE
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Renault ZOE tweedehands — 19 aanbiedingen

Alle tweedehands Renault ZOE-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 13.500mediaan vraagprijs
€ 8.095 – € 19.490middelste 50%
€ 4.099laagste vraagprijs
19advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 19 Renault ZOE-advertenties, vandaag.

Renault ZOE
€ 4.099
Autoscout24 · Orp-Jauche
Renault ZOE
€ 4.400
Autoscout24 · Fleurus
Renault ZOE
€ 5.000
Autoscout24 · Louvain
Renault ZOE
€ 6.800
Autoscout24 · Zaventem
Renault ZOE 52 stuks beschikbaar
€ 6.990
Gocar.be · Ronse
Renault ZOE
€ 9.200
Autoscout24 · Gand
Renault ZOE Rechts Stuur Batterij 23.3KWH 58PK Automaat
€ 10.950
Gocar.be · Aarschot
Renault Zoë Zen R135
€ 12.500
2dehands.be · Mol
Renault ZOE Intens Batterij 23.3KWH 58PK Automaat
€ 12.950
Gocar.be · Aarschot
Renault ZOE
€ 13.500
Autoscout24 · Namur
Renault ZOE Intens Batterij 23.3kwh 88pk Automaat
€ 15.500
Gocar.be · Aarschot
Renault ZOE Zen Batterij 23.3KWH 88PK Automaat
€ 15.500
Gocar.be · Aarschot

Aanbod per bron

Autoscout24 (10), Gocar.be (8), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Renault

Renault Clio (1.760)Renault Captur (897)Renault Megane (759)Renault Kangoo (538)Renault TRAFIC (447)Renault Master (414)Renault Twingo (396)Renault Arkana (387)Renault Scenic (354)Renault Austral (279)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Renault ZOE?

De mediaan van de 19 vraagprijzen is € 13.500. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 8.095 en € 19.490; de laagste vraagprijs is € 4.099 en de hoogste € 38.400.

Hoeveel tweedehands Renault ZOE-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 19 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (10), Gocar.be (8), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Renault ZOE-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.