Home / Auto's / Renault Austral
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Renault Austral tweedehands — 300 aanbiedingen

Alle tweedehands Renault Austral-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 28.720mediaan vraagprijs
€ 24.990 – € 30.998middelste 50%
€ 19.950laagste vraagprijs
300advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 300 Renault Austral-advertenties, vandaag.

Renault Austral
€ 19.950
Autoscout24 · Herstal
Renault Austral
€ 19.990
Autoscout24 · Plancenoit
Renault Austral
€ 20.499
Autoscout24 · Zolder
Renault Austral 1.3 TCe 29.000km 2024 Automaat Garantie Benzine
€ 20.499
Gocar.be · Zolder
Renault Austral
€ 20.499
Gocar.be · Izegem
Renault Austral
€ 20.499
Gocar.be · Izegem
Renault Austral
€ 20.499
Autoscout24 · Zolder
Renault Austral
€ 20.949
Autoscout24 · Bruxelles
Renault Austral
€ 20.949
Autoscout24 · Bruxelles
Renault Austral
€ 20.999
Autoscout24 · Bruxelles
Renault Austral
€ 21.000
Autoscout24 · Laeken
Renault Austral ICONIC 1.3 Tce EDC 160 cv Carplay Clim auto Cruise Capteurs av arr
€ 21.990
Gocar.be · Liege

Aanbod per bron

Autoscout24 (168), Gocar.be (104), Vroom.be (28).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Renault

Renault Clio (1.765)Renault Captur (909)Renault Megane (768)Renault Kangoo (555)Renault TRAFIC (466)Renault Master (428)Renault Twingo (404)Renault Arkana (396)Renault Scenic (366)Renault Grand Scenic (279)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Renault Austral?

De mediaan van de 300 vraagprijzen is € 28.720. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 24.990 en € 30.998; de laagste vraagprijs is € 19.950 en de hoogste € 46.600.

Hoeveel tweedehands Renault Austral-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 300 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (168), Gocar.be (104), Vroom.be (28). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Renault Austral-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.