Home / Auto's / Renault Captur
Tweedehands · België · bijgewerkt 21 okt

Renault Captur tweedehands — 857 aanbiedingen

Alle tweedehands Renault Captur-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 15.000mediaan vraagprijs
€ 10.990 – € 19.248middelste 50%
€ 3.200laagste vraagprijs
857advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 857 Renault Captur-advertenties, vandaag.

Renault Captur
€ 3.200
Autoscout24 · Uccle
Renault Captur
€ 3.999
Autoscout24 · Zaventem
Renault Captur 1.5 dCi Energy Extrem
€ 4.200
Gocar.be · Gosselies
Renault Captur
€ 4.250
Autoscout24 · Châtelet
Renault Captur
€ 4.800
Autoscout24 · Mons
Renault Captur
€ 4.990
Autoscout24 · Courcelles
Renault Captur
€ 5.000
Autoscout24 · Diepenbeek
Renault Captur
€ 5.490
Autoscout24 · Namur
Renault Captur 1.5 dCi TRES PROPRE GPS CAM DE RECUL
€ 5.490
Gocar.be · Namur
Renault Captur
€ 5.500
Autoscout24 · Heusden-Zolder
Renault Captur
€ 5.600
Gocar.be · Belsele (Sint-Niklaas)
Renault Captur
€ 5.700
Autoscout24 · Anzegem

Aanbod per bron

Autoscout24 (508), Gocar.be (260), Vroom.be (78), 2dehands.be (8), 2dehands.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Renault

Renault Clio (1.616)Renault Megane (684)Renault Kangoo (483)Renault TRAFIC (428)Renault Master (394)Renault Arkana (385)Renault Twingo (335)Renault Scenic (326)Renault Austral (279)Renault Grand Scenic (244)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Renault Captur?

De mediaan van de 857 vraagprijzen is € 15.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 10.990 en € 19.248; de laagste vraagprijs is € 3.200 en de hoogste € 29.990.

Hoeveel tweedehands Renault Captur-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 857 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (508), Gocar.be (260), Vroom.be (78), 2dehands.be (8), 2dehands.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Renault Captur-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.