Home / Auto's / Renault Clio
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Renault Clio tweedehands — 1.765 aanbiedingen

Alle tweedehands Renault Clio-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 10.500mediaan vraagprijs
€ 5.999 – € 15.900middelste 50%
€ 400laagste vraagprijs
1.765advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 1.765 Renault Clio-advertenties, vandaag.

Renault Clio
€ 400
Autoscout24 · Kraainem
Renault Clio
€ 400
Autoscout24 · Saint-Gilles
Renault Clio
€ 400
Autoscout24 · Ixelles
Renault Clio
€ 500
Autoscout24 · Brunehaut
Renault Clio
€ 700
Autoscout24 · Molenbeek-Saint-Jean
Renault Clio
€ 700
Autoscout24 · Liège
Renault Clio
€ 850
Autoscout24 · Aubange
Renault Clio
€ 850
Autoscout24 · visé
Renault Clio
€ 850
Autoscout24 · Schaerbeek
Renault Clio
€ 850
Autoscout24 · Molenbeek-Saint-Jean
Renault Clio
€ 870
Autoscout24 · Machelen
Renault Clio
€ 900
Autoscout24 · liege

Aanbod per bron

Autoscout24 (1.238), Gocar.be (383), Vroom.be (74), 2dehands.be (55), 2dehands.be (15).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Renault

Renault Captur (909)Renault Megane (768)Renault Kangoo (555)Renault TRAFIC (466)Renault Master (428)Renault Twingo (404)Renault Arkana (396)Renault Scenic (366)Renault Austral (300)Renault Grand Scenic (279)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Renault Clio?

De mediaan van de 1.765 vraagprijzen is € 10.500. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 5.999 en € 15.900; de laagste vraagprijs is € 400 en de hoogste € 123.456.

Hoeveel tweedehands Renault Clio-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 1.765 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (1.238), Gocar.be (383), Vroom.be (74), 2dehands.be (55), 2dehands.be (15). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Renault Clio-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.