Home / Auto's / Renault Talisman
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Renault Talisman tweedehands — 111 aanbiedingen

Alle tweedehands Renault Talisman-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 12.480mediaan vraagprijs
€ 9.970 – € 16.000middelste 50%
€ 4.750laagste vraagprijs
111advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 111 Renault Talisman-advertenties, vandaag.

Renault Talisman
€ 4.750
Autoscout24 · Haacht
Renault Talisman 1.5 DCI
€ 5.000
2dehands.be · Veurne
Renault Talisman
€ 5.700
Autoscout24 · Seraing
Renault Talisman
€ 5.999
Autoscout24 · Temse
Renault Talisman
€ 6.600
Autoscout24 · Seraing
Renault Talisman 1.6 dCi+NAVI+AIRCO+JANTES+EURO 6B
€ 6.890
Gocar.be · Waterloo
Renault Talisman
€ 6.890
Autoscout24 · Waterloo
Renault Talisman
€ 6.900
Autoscout24 · Kortemark
Renault Talisman
€ 7.000
Autoscout24 · Eupen
Renault Talisman
€ 7.200
Autoscout24 · Jette
Renault Talisman
€ 7.250
Autoscout24 · Londerzeel
Renault Talisman
€ 7.300
Autoscout24 · Vilvoorde

Aanbod per bron

Autoscout24 (89), Gocar.be (18), Vroom.be (3), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Renault

Renault Clio (1.760)Renault Captur (897)Renault Megane (759)Renault Kangoo (538)Renault TRAFIC (447)Renault Master (414)Renault Twingo (396)Renault Arkana (387)Renault Scenic (354)Renault Austral (279)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Renault Talisman?

De mediaan van de 111 vraagprijzen is € 12.480. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 9.970 en € 16.000; de laagste vraagprijs is € 4.750 en de hoogste € 27.890.

Hoeveel tweedehands Renault Talisman-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 111 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (89), Gocar.be (18), Vroom.be (3), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Renault Talisman-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.