Home / Auto's / Renault Express
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Renault Express tweedehands — 71 aanbiedingen

Alle tweedehands Renault Express-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 14.490mediaan vraagprijs
€ 12.250 – € 15.825middelste 50%
€ 9.000laagste vraagprijs
71advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 71 Renault Express-advertenties, vandaag.

Renault Express
€ 9.000
Autoscout24 · Bredene
Renault Express 1.5 dCi Confort
€ 9.450
Gocar.be · Grivegnée
Renault Express
€ 9.450
Autoscout24 · Grivegnée (LIEGE)
Renault Express
€ 9.800
Autoscout24 · Berchem-Sainte-Agathe
Renault Express
€ 9.990
Autoscout24 · Wauthier-Braine
Renault Express
€ 10.285
Autoscout24 · Geel
Renault Express
€ 10.500
Autoscout24 · Lievegem
Renault Express
€ 10.999
Autoscout24 · Hoeselt
Renault Express 1.5 Blue dCi Confort S/S (EU6d)
€ 11.190
Gocar.be · Bruxelles
Renault Express
€ 11.190
Autoscout24 · Laeken
Renault Express Utilitaire 1.5 Blue dCi Navi, Airco, Carplay, Camera, PDC
€ 11.450
Gocar.be · Zaventem Nossegem Auto
Renault Express
€ 11.450
Vroom.be · Zaventem

Aanbod per bron

Autoscout24 (43), Gocar.be (27), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Renault

Renault Clio (1.761)Renault Captur (903)Renault Megane (767)Renault Kangoo (548)Renault TRAFIC (463)Renault Master (427)Renault Arkana (401)Renault Twingo (396)Renault Scenic (364)Renault Austral (302)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Renault Express?

De mediaan van de 71 vraagprijzen is € 14.490. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 12.250 en € 15.825; de laagste vraagprijs is € 9.000 en de hoogste € 21.990.

Hoeveel tweedehands Renault Express-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 71 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (43), Gocar.be (27), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Renault Express-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.