Home / Auto's / Peugeot 108
Tweedehands · België · bijgewerkt 26 okt

Peugeot 108 tweedehands — 144 aanbiedingen

Alle tweedehands Peugeot 108-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 7.970mediaan vraagprijs
€ 6.421 – € 8.999middelste 50%
€ 3.300laagste vraagprijs
144advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 144 Peugeot 108-advertenties, vandaag.

Peugeot 108
€ 3.300
Autoscout24 · Soignies
Peugeot 108
€ 3.490
Autoscout24 · Arlon
Peugeot 108
€ 3.800
Autoscout24 · Bruxelles
Peugeot 108
€ 3.850
Autoscout24 · Uccle
Peugeot 108
€ 3.900
Autoscout24 · Ans
Peugeot 108
€ 3.999
Autoscout24 · Nivelles
Peugeot 108
€ 4.290
Autoscout24 · Juprelle
Peugeot 108
€ 4.350
Autoscout24 · Strombeek-Bever (Grimbergen)
Peugeot 108
€ 4.499
Autoscout24 · Wauthier-Braine
Peugeot 108
€ 4.500
Autoscout24 · Maldegem
Peugeot 108
€ 4.749
Autoscout24 · Vlezenbeek
Peugeot 108
€ 4.790
Autoscout24 · Tongres

Aanbod per bron

Autoscout24 (99), Gocar.be (31), Vroom.be (9), 2dehands.be (3), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Peugeot

Peugeot 2008 (1.734)Peugeot 308 (1.631)Peugeot 3008 (1.536)Peugeot 208 (1.467)Peugeot 5008 (1.099)Peugeot Partner (822)Peugeot Expert (476)Peugeot 508 (427)Peugeot Boxer (418)Peugeot 408 (368)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Peugeot 108?

De mediaan van de 144 vraagprijzen is € 7.970. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 6.421 en € 8.999; de laagste vraagprijs is € 3.300 en de hoogste € 12.990.

Hoeveel tweedehands Peugeot 108-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 144 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (99), Gocar.be (31), Vroom.be (9), 2dehands.be (3), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Peugeot 108-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.