Home / Auto's / Peugeot 308
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Peugeot 308 tweedehands — 1.597 aanbiedingen

Alle tweedehands Peugeot 308-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 15.790mediaan vraagprijs
€ 7.750 – € 20.990middelste 50%
€ 850laagste vraagprijs
1.597advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 1.597 Peugeot 308-advertenties, vandaag.

Peugeot 308
€ 850
Autoscout24 · Charleroi
Peugeot 308
€ 850
Autoscout24 · Charleroi
Peugeot 308
€ 850
Autoscout24 · Charleroi
Peugeot 308
€ 850
Autoscout24 · Charleroi
Peugeot 308
€ 850
Autoscout24 · Gilly (Charleroi)
Peugeot 308
€ 900
Autoscout24 · Huissignies (Chièvres)
Peugeot 308
€ 900
Autoscout24 · Huissignies (Chièvres)
Peugeot 308
€ 1.000
Autoscout24 · Kontich
Peugeot 308
€ 1.000
Autoscout24 · Aubange
Peugeot 308
€ 1.200
Autoscout24 · Molenbeek-Saint-Jean
Peugeot 308
€ 1.500
Autoscout24 · Bruxelles
Peugeot 308 2009
€ 1.500
2dehands.be · Merksplas + Deel Rijkevorsel

Aanbod per bron

Autoscout24 (1.125), Gocar.be (353), Vroom.be (73), 2dehands.be (32), 2dehands.be (14).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Peugeot

Peugeot 2008 (1.695)Peugeot 3008 (1.496)Peugeot 208 (1.477)Peugeot 5008 (1.054)Peugeot Partner (804)Peugeot Expert (466)Peugeot 508 (412)Peugeot Boxer (409)Peugeot 408 (360)Peugeot 207 (295)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Peugeot 308?

De mediaan van de 1.597 vraagprijzen is € 15.790. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 7.750 en € 20.990; de laagste vraagprijs is € 850 en de hoogste € 43.332.

Hoeveel tweedehands Peugeot 308-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 1.597 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (1.125), Gocar.be (353), Vroom.be (73), 2dehands.be (32), 2dehands.be (14). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Peugeot 308-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.