Home / Auto's / Peugeot Boxer
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Peugeot Boxer tweedehands — 424 aanbiedingen

Alle tweedehands Peugeot Boxer-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 15.500mediaan vraagprijs
€ 10.875 – € 25.000middelste 50%
€ 1.600laagste vraagprijs
424advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 424 Peugeot Boxer-advertenties, vandaag.

Peugeot Boxer
€ 1.600
Autoscout24 · Rixensart
Peugeot Boxer
€ 1.900
Autoscout24 · Liège
Peugeot Boxer
€ 2.300
2dehands.be · Anderlecht
Peugeot Boxer
€ 2.500
Autoscout24 · Evere
Peugeot Boxer
€ 2.500
Autoscout24 · Châtelet
Peugeot Boxer
€ 2.900
Autoscout24 · Maasmechelen
Peugeot Boxer
€ 2.999
Autoscout24 · Maasmechelen
Peugeot Boxer
€ 2.999
Autoscout24 · MONTIGNIES SUR SAMBRE
Peugeot Boxer
€ 3.250
Autoscout24 · gosselies
Peugeot Boxer
€ 3.300
Autoscout24 · Anderlecht
Peugeot Boxer
€ 3.350
Autoscout24 · Charleroi
Peugeot Boxer
€ 3.500
Autoscout24 · Grammont

Aanbod per bron

Autoscout24 (320), Gocar.be (83), Vroom.be (14), 2dehands.be (5), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Peugeot

Peugeot 2008 (1.777)Peugeot 308 (1.652)Peugeot 3008 (1.570)Peugeot 208 (1.534)Peugeot 5008 (1.102)Peugeot Partner (835)Peugeot Expert (479)Peugeot 508 (423)Peugeot 408 (370)Peugeot 207 (294)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Peugeot Boxer?

De mediaan van de 424 vraagprijzen is € 15.500. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 10.875 en € 25.000; de laagste vraagprijs is € 1.600 en de hoogste € 60.137.

Hoeveel tweedehands Peugeot Boxer-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 424 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (320), Gocar.be (83), Vroom.be (14), 2dehands.be (5), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Peugeot Boxer-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.