Home / Auto's / Peugeot 508
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Peugeot 508 tweedehands — 416 aanbiedingen

Alle tweedehands Peugeot 508-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 16.772mediaan vraagprijs
€ 9.688 – € 19.865middelste 50%
€ 1.750laagste vraagprijs
416advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 416 Peugeot 508-advertenties, vandaag.

Peugeot 508
€ 1.750
Autoscout24 · Charleroi
Peugeot 508
€ 1.999
Autoscout24 · Arlon
Peugeot 508
€ 1.999
Autoscout24 · Nivelles
Peugeot 508
€ 2.100
Autoscout24 · Deinze
Peugeot 508
€ 2.500
Autoscout24 · Kortrijk
Peugeot 508
€ 2.800
Autoscout24 · Zedelgem
Peugeot 508
€ 2.950
Autoscout24 · Montignies-Sur-Sambre
Peugeot 508
€ 2.950
Autoscout24 · Waterloo
Peugeot 508
€ 2.990
Autoscout24 · Tertre
Peugeot 508
€ 3.000
Autoscout24 · Vilvorde
Peugeot 508
€ 3.000
Autoscout24 · Jupille-sur-Meuse (Liège)
Peugeot 508
€ 3.201
Autoscout24 · Anderlecht

Aanbod per bron

Autoscout24 (295), Gocar.be (90), Vroom.be (20), 2dehands.be (7), 2dehands.be (4).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Peugeot

Peugeot 2008 (1.711)Peugeot 308 (1.593)Peugeot 3008 (1.512)Peugeot 208 (1.464)Peugeot 5008 (1.066)Peugeot Partner (796)Peugeot Expert (465)Peugeot Boxer (404)Peugeot 408 (359)Peugeot 207 (294)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Peugeot 508?

De mediaan van de 416 vraagprijzen is € 16.772. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 9.688 en € 19.865; de laagste vraagprijs is € 1.750 en de hoogste € 59.500.

Hoeveel tweedehands Peugeot 508-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 416 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (295), Gocar.be (90), Vroom.be (20), 2dehands.be (7), 2dehands.be (4). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Peugeot 508-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.