Home / Auto's / Nissan NV400
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Nissan NV400 tweedehands — 36 aanbiedingen

Alle tweedehands Nissan NV400-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 16.450mediaan vraagprijs
€ 9.500 – € 20.489middelste 50%
€ 2.800laagste vraagprijs
36advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 36 Nissan NV400-advertenties, vandaag.

Nissan NV400
€ 2.800
Autoscout24 · Schaerbeek
Nissan NV400
€ 6.500
Autoscout24 · Londerzeel
Nissan NV400
€ 6.500
Autoscout24 · Bruxelles
Nissan NV400
€ 6.950
Gocar.be · Ledegem
Nissan NV400
€ 7.350
Autoscout24 · Bruges
Nissan NV400
€ 7.950
Autoscout24 · Boussu
Nissan NV400
€ 7.999
Autoscout24 · Waregem
Nissan NV400
€ 8.500
Autoscout24 · Ternat
Nissan NV400
€ 9.500
Autoscout24 · Haaltert
Nissan NV400
€ 9.500
Autoscout24 · Hoeilaart
Nissan NV400
€ 9.990
Autoscout24 · Quaregnon
Nissan NV400
€ 14.000
Autoscout24 · Anvers

Aanbod per bron

Autoscout24 (28), Gocar.be (5), Vroom.be (2), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Nissan

Nissan Qashqai (1.185)Nissan Juke (736)Nissan X-Trail (407)Nissan Micra (382)Nissan Note (103)Nissan Pixo (97)Nissan Townstar (67)Nissan Navara (66)Nissan LEAF (58)Nissan Primastar (53)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Nissan NV400?

De mediaan van de 36 vraagprijzen is € 16.450. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 9.500 en € 20.489; de laagste vraagprijs is € 2.800 en de hoogste € 35.000.

Hoeveel tweedehands Nissan NV400-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 36 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (28), Gocar.be (5), Vroom.be (2), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Nissan NV400-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.