Home / Auto's / Nissan Navara
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Nissan Navara tweedehands — 64 aanbiedingen

Alle tweedehands Nissan Navara-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 19.990mediaan vraagprijs
€ 13.868 – € 25.118middelste 50%
€ 4.950laagste vraagprijs
64advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 64 Nissan Navara-advertenties, vandaag.

Nissan Navara
€ 4.950
Autoscout24 · Anderlues
Nissan Navara
€ 5.750
Autoscout24 · Genk
Nissan Navara 2.5 dCi 4x4 Executive IT Alpha Top G
€ 5.750
Gocar.be · Genk
Nissan Navara
€ 6.400
Autoscout24 · Asse
Nissan Navara 3.0 dCi V6 4x4 " MOTOR PROBLEEM"
€ 6.750
Gocar.be · Genk
Nissan Navara
€ 6.750
Autoscout24 · Genk
Nissan Navara
€ 7.500
Autoscout24 · Londerzeel (Brussel -Bruxelles-Antwerpen-Anvers)
Nissan Navara
€ 7.750
Autoscout24 · Londerzeel
Nissan Navara
€ 8.000
Autoscout24 · Hoogstraten
Nissan Navara
€ 9.500
Autoscout24 · Ravels
Nissan Navara
€ 12.500
Autoscout24 · Zaventem
Nissan Navara
€ 12.990
Autoscout24 · Sombreffe

Aanbod per bron

Autoscout24 (49), Gocar.be (13), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Nissan

Nissan Qashqai (1.130)Nissan Juke (721)Nissan X-Trail (384)Nissan Micra (372)Nissan Note (102)Nissan Pixo (95)Nissan Townstar (65)Nissan LEAF (56)Nissan Primastar (46)Nissan NV400 (36)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Nissan Navara?

De mediaan van de 64 vraagprijzen is € 19.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 13.868 en € 25.118; de laagste vraagprijs is € 4.950 en de hoogste € 32.990.

Hoeveel tweedehands Nissan Navara-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 64 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (49), Gocar.be (13), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Nissan Navara-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.