Home / Auto's / Nissan Townstar
Tweedehands · België · bijgewerkt 21 okt

Nissan Townstar tweedehands — 64 aanbiedingen

Alle tweedehands Nissan Townstar-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 19.965mediaan vraagprijs
€ 19.306 – € 25.000middelste 50%
€ 10.285laagste vraagprijs
64advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 64 Nissan Townstar-advertenties, vandaag.

Nissan Townstar
€ 10.285
Autoscout24 · Bree
Nissan Townstar 1.3 DIG-T (130pk) Lichte Vracht |
€ 11.500
2dehands.be · Lochristi
Nissan Townstar
€ 11.999
Autoscout24 · Beerse
Nissan Townstar
€ 12.463
Autoscout24 · Zoersel
Nissan Townstar
€ 14.000
Autoscout24 · Durbuy
Nissan Townstar
€ 16.990
Autoscout24 · Ieper
Nissan Townstar
€ 16.990
Autoscout24 · Pepinster
Nissan Townstar
€ 17.200
Autoscout24 · Wortegem-Petegem
Nissan Townstar
€ 17.500
Autoscout24 · beerzel
Nissan Townstar
€ 18.450
Autoscout24 · Keerbergen
Nissan Townstar VAN SWB 1.3T 130cv 3 places GARANTIE 2 ANS !!!
€ 18.500
Gocar.be · Stavelot
Nissan Townstar
€ 19.179
Autoscout24 · St Truiden

Aanbod per bron

Autoscout24 (44), Gocar.be (17), Vroom.be (2), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Nissan

Nissan Qashqai (1.065)Nissan Juke (690)Nissan X-Trail (365)Nissan Micra (325)Nissan Pixo (85)Nissan Note (81)Nissan Navara (60)Nissan LEAF (47)Nissan Primastar (44)Nissan NV400 (33)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Nissan Townstar?

De mediaan van de 64 vraagprijzen is € 19.965. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 19.306 en € 25.000; de laagste vraagprijs is € 10.285 en de hoogste € 31.490.

Hoeveel tweedehands Nissan Townstar-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 64 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (44), Gocar.be (17), Vroom.be (2), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Nissan Townstar-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.