Home / Auto's / Nissan Note
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

Nissan Note tweedehands — 103 aanbiedingen

Alle tweedehands Nissan Note-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 4.200mediaan vraagprijs
€ 3.450 – € 5.950middelste 50%
€ 1.490laagste vraagprijs
103advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 103 Nissan Note-advertenties, vandaag.

Nissan Note
€ 1.490
Autoscout24 · Luttre
Nissan Note
€ 1.500
Autoscout24 · Quiévrain
Nissan Note
€ 1.500
Autoscout24 · Wellin
Nissan Note
€ 1.800
Autoscout24 · Hensies
Nissan Note
€ 1.850
Autoscout24 · morlanwelz
Nissan Note
€ 2.000
Autoscout24 · Ichtegem
Nissan Note
€ 2.200
Autoscout24 · Mouscron
Nissan Note
€ 2.400
Autoscout24 · Dilbeek
Nissan Note
€ 2.450
Autoscout24 · Gingelom
Nissan Note
€ 2.490
Autoscout24 · Tamines
Nissan Note
€ 2.500
Autoscout24 · Mons
Nissan Note 2006
€ 2.500
2dehands.be · Herenthout

Aanbod per bron

Autoscout24 (86), 2dehands.be (12), Gocar.be (4), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Nissan

Nissan Qashqai (1.184)Nissan Juke (755)Nissan X-Trail (436)Nissan Micra (428)Nissan Pixo (102)Nissan Townstar (76)Nissan Navara (65)Nissan Primastar (57)Nissan LEAF (56)Nissan Interstar (40)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Nissan Note?

De mediaan van de 103 vraagprijzen is € 4.200. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 3.450 en € 5.950; de laagste vraagprijs is € 1.490 en de hoogste € 8.490.

Hoeveel tweedehands Nissan Note-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 103 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (86), 2dehands.be (12), Gocar.be (4), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Nissan Note-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.