Home / Auto's / Nissan NV300
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Nissan NV300 tweedehands — 16 aanbiedingen

Alle tweedehands Nissan NV300-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 12.747mediaan vraagprijs
€ 10.300 – € 16.938middelste 50%
€ 6.500laagste vraagprijs
16advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 16 Nissan NV300-advertenties, vandaag.

Nissan NV300
€ 6.500
Autoscout24 · liege
Nissan NV300
€ 7.000
Autoscout24 · Jette
Nissan NV300
€ 9.700
Autoscout24 · ransart
Nissan NV300
€ 9.999
Autoscout24 · Affligem
Nissan NV300
€ 10.400
Autoscout24 · Amay
Nissan NV300
€ 11.950
Autoscout24 · Appels ( Dendermonde)
Nissan NV300
€ 12.250
Autoscout24 · Erpe-Mere
Nissan NV300
€ 12.499
Autoscout24 · Bruxelles
Nissan NV300
€ 12.995
Autoscout24 · Zaventem
Nissan NV300
€ 14.500
Autoscout24 · Schelle
Nissan NV300
€ 15.000
Autoscout24 · BIOUL
Nissan NV300
€ 16.750
Autoscout24 · Wichelen

Aanbod per bron

Autoscout24 (15), Gocar.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Nissan

Nissan Qashqai (1.176)Nissan Juke (733)Nissan X-Trail (413)Nissan Micra (396)Nissan Note (102)Nissan Pixo (97)Nissan Townstar (68)Nissan Navara (65)Nissan LEAF (57)Nissan Primastar (53)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Nissan NV300?

De mediaan van de 16 vraagprijzen is € 12.747. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 10.300 en € 16.938; de laagste vraagprijs is € 6.500 en de hoogste € 25.900.

Hoeveel tweedehands Nissan NV300-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 16 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (15), Gocar.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Nissan NV300-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.