Home / Auto's / Nissan Cabstar
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Nissan Cabstar tweedehands — 13 aanbiedingen

Alle tweedehands Nissan Cabstar-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 17.900mediaan vraagprijs
€ 12.345 – € 19.900middelste 50%
€ 7.900laagste vraagprijs
13advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 13 Nissan Cabstar-advertenties, vandaag.

Nissan Cabstar
€ 7.900
Autoscout24 · GEMBLOUX
Nissan Cabstar
€ 8.900
Autoscout24 · GEMBLOUX
Nissan Cabstar
€ 10.000
Autoscout24 · Florennes
Nissan Cabstar
€ 12.345
Autoscout24 · Woluwe-Saint-Lambert
Nissan Cabstar
€ 14.990
Autoscout24 · Aalbeke
Nissan Cabstar 2500 DIESEL 130 CV 35.13 TRI BEN ÉLECTRIQUE
€ 17.900
Gocar.be · Tamines
Nissan Cabstar
€ 17.900
Autoscout24 · Tamines
Nissan Cabstar 2.5 DCI 131 CV 45.13 DOUBLE CABINE AVEC PLATEAU ARRIERE
€ 18.900
Gocar.be · Tamines
Nissan Cabstar
€ 18.900
Autoscout24 · Tamines
Nissan Cabstar
€ 19.900
Autoscout24 · bruxelles
Nissan Cabstar
€ 24.999
Autoscout24 · Châtelet
Nissan Cabstar
€ 25.000
Autoscout24 · Manage

Aanbod per bron

Autoscout24 (11), Gocar.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Nissan

Nissan Qashqai (1.185)Nissan Juke (736)Nissan X-Trail (407)Nissan Micra (382)Nissan Note (103)Nissan Pixo (97)Nissan Townstar (67)Nissan Navara (66)Nissan LEAF (58)Nissan Primastar (53)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Nissan Cabstar?

De mediaan van de 13 vraagprijzen is € 17.900. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 12.345 en € 19.900; de laagste vraagprijs is € 7.900 en de hoogste € 28.499.

Hoeveel tweedehands Nissan Cabstar-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 13 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (11), Gocar.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Nissan Cabstar-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.