Home / Auto's / Mazda CX-6e
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

Mazda CX-6e tweedehands — 10 aanbiedingen

Alle tweedehands Mazda CX-6e-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 43.990mediaan vraagprijs
€ 43.989 – € 43.998middelste 50%
€ 43.499laagste vraagprijs
10advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 10 Mazda CX-6e-advertenties, vandaag.

Mazda CX-6e 78 kWh Takumi
€ 43.499
Gocar.be · Overijse
Mazda CX-6e
€ 43.550
Autoscout24 · Gullegem
Mazda CX-6e
€ 43.989
Vroom.be · Poort Sint-Truiden
Mazda CX-6e
€ 43.990
Autoscout24 · Genk
Mazda CX-6e Takumi 258pk Automaat 21\'
€ 43.990
Gocar.be · Sint-Truiden
Mazda CX-6e
€ 43.990
Autoscout24 · Genk
Mazda CX-6e
€ 43.990
Autoscout24 · Sint-Truiden
Mazda CX-6e
€ 44.000
Autoscout24 · Overijse
Mazda CX-6e
€ 46.499
Gocar.be · Izegem
Mazda CX-6e
€ 47.399
Gocar.be · Izegem

Aanbod per bron

Autoscout24 (5), Gocar.be (4), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mazda

Mazda MX-5 (311)Mazda CX-5 (297)Mazda 3 (258)Mazda 2 (242)Mazda CX-30 (187)Mazda CX-60 (125)Mazda CX-3 (99)Mazda 6 (78)Mazda MX 30 (42)Mazda 6e (41)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mazda CX-6e?

De mediaan van de 10 vraagprijzen is € 43.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 43.989 en € 43.998; de laagste vraagprijs is € 43.499 en de hoogste € 47.399.

Hoeveel tweedehands Mazda CX-6e-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 10 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (5), Gocar.be (4), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mazda CX-6e-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.