Home / Auto's / Mazda CX-3
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Mazda CX-3 tweedehands — 93 aanbiedingen

Alle tweedehands Mazda CX-3-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 13.688mediaan vraagprijs
€ 10.500 – € 16.500middelste 50%
€ 5.900laagste vraagprijs
93advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 93 Mazda CX-3-advertenties, vandaag.

Mazda CX-3
€ 5.900
Autoscout24 · Rochefort
Mazda CX-3
€ 6.500
Autoscout24 · Charleroi
Mazda CX-3
€ 6.990
Autoscout24 · Fosses-la-Ville
Mazda CX-3
€ 8.250
Autoscout24 · Dampremy
Mazda CX-3
€ 8.500
Autoscout24 · Seraing
Mazda CX-3 1.5 SKYACTIV-D 2WD Skydrive
€ 8.750
Gocar.be · Kampenhout
Mazda CX-3
€ 8.750
Autoscout24 · Kampenhout
Mazda CX-3
€ 8.950
Autoscout24 · Herstal
Mazda CX-3 XENON CAMERA SIEGES/VOLANT CHAUFFANTS
€ 8.950
Gocar.be · Herstal
Mazda CX-3
€ 8.950
Autoscout24 · Beernem
Mazda CX-3
€ 8.990
Autoscout24 · Gilly
Mazda CX-3
€ 8.999
Autoscout24 · Londerzeel

Aanbod per bron

Autoscout24 (64), Gocar.be (19), Vroom.be (8), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mazda

Mazda MX-5 (294)Mazda CX-5 (282)Mazda 2 (242)Mazda 3 (239)Mazda CX-30 (178)Mazda CX-60 (114)Mazda 6 (71)Mazda MX 30 (42)Mazda 6e (36)Mazda 5 (30)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mazda CX-3?

De mediaan van de 93 vraagprijzen is € 13.688. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 10.500 en € 16.500; de laagste vraagprijs is € 5.900 en de hoogste € 20.990.

Hoeveel tweedehands Mazda CX-3-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 93 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (64), Gocar.be (19), Vroom.be (8), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mazda CX-3-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.