Home / Auto's / Mazda CX-60
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Mazda CX-60 tweedehands — 130 aanbiedingen

Alle tweedehands Mazda CX-60-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 38.948mediaan vraagprijs
€ 33.585 – € 48.900middelste 50%
€ 24.990laagste vraagprijs
130advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 130 Mazda CX-60-advertenties, vandaag.

Mazda CX-60 3.3 e-Skyactiv-D 2WD CAMERA 360+TOIT OUVRANT+NAVI+SIEGES VENTILES+VOLAN CHAUFFANT+..
€ 24.990
Gocar.be · Waterloo
Mazda CX-60
€ 24.990
Autoscout24 · Waterloo
Mazda CX-60
€ 28.000
Autoscout24 · Aarschot
Mazda CX-60
€ 28.450
Autoscout24 · Gembloux
Mazda CX-60
€ 28.645
Autoscout24 · Lokeren
Mazda CX-60 2.5 PHEV Homura NAVI 360° CAM LEDER
€ 28.645
Gocar.be · Lokeren
Mazda CX-60
€ 28.950
Autoscout24 · Arsimont
Mazda CX-60
€ 28.999
Vroom.be · Thuislevering
Mazda CX-60 E-SKYACTIV AWD 327CH BVA HOMURA NAVI / CUIR / FULL LED
€ 28.999
Gocar.be · Wavre
Mazda CX-60 2.5 e-Skyactiv Plug-in Hybrid Takumi AWD
€ 28.999
Gocar.be · Brussel
Mazda CX-60
€ 28.999
Autoscout24 · Brussel
Mazda CX-60
€ 29.500
Autoscout24 · Leuven

Aanbod per bron

Autoscout24 (81), Gocar.be (37), Vroom.be (12).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mazda

Mazda MX-5 (297)Mazda CX-5 (286)Mazda 2 (248)Mazda 3 (245)Mazda CX-30 (176)Mazda CX-3 (91)Mazda 6 (73)Mazda 6e (40)Mazda MX 30 (39)Mazda 5 (31)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mazda CX-60?

De mediaan van de 130 vraagprijzen is € 38.948. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 33.585 en € 48.900; de laagste vraagprijs is € 24.990 en de hoogste € 55.990.

Hoeveel tweedehands Mazda CX-60-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 130 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (81), Gocar.be (37), Vroom.be (12). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mazda CX-60-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.