Home / Auto's / Mazda 6e
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Mazda 6e tweedehands — 36 aanbiedingen

Alle tweedehands Mazda 6e-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 37.574mediaan vraagprijs
€ 36.372 – € 39.018middelste 50%
€ 11.550laagste vraagprijs
36advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 36 Mazda 6e-advertenties, vandaag.

Mazda 6e
€ 11.550
Autoscout24 · Turnhout
Mazda 6e
€ 15.900
Autoscout24 · Turnhout
Mazda 6e
€ 34.990
Autoscout24 · Tielt-Winge (Leuven)
Mazda 6e BEV 68.8 kWh 190kW Takumi Leder Sony 360camera Apple carplay android auto
€ 34.990
Gocar.be · Tielt-Winge
Mazda 6e BEV 68.8 kWh 190kW Takumi Plus Leder Sony 360camera Apple carplay android auto
€ 34.990
Gocar.be · Tielt-Winge
Mazda 6e
€ 34.990
Gocar.be · Izegem
Mazda 6e
€ 35.900
Autoscout24 · Zonnebeke
Mazda 6e
€ 35.950
Autoscout24 · Evergem
Mazda 6e
€ 35.990
Gocar.be · Izegem
Mazda 6e
€ 36.500
Autoscout24 · Veurne
Mazda 6e
€ 36.900
Autoscout24 · NAMUR (Erpent)
Mazda 6e
€ 36.900
Autoscout24 · NAMUR (Erpent)

Aanbod per bron

Autoscout24 (22), Gocar.be (11), Vroom.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Mazda

Mazda MX-5 (294)Mazda CX-5 (282)Mazda 2 (242)Mazda 3 (239)Mazda CX-30 (178)Mazda CX-60 (114)Mazda CX-3 (93)Mazda 6 (71)Mazda MX 30 (42)Mazda 5 (30)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Mazda 6e?

De mediaan van de 36 vraagprijzen is € 37.574. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 36.372 en € 39.018; de laagste vraagprijs is € 11.550 en de hoogste € 45.034.

Hoeveel tweedehands Mazda 6e-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 36 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (22), Gocar.be (11), Vroom.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Mazda 6e-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.