Home / Auto's / Kia Xceed
Tweedehands · België · bijgewerkt 29 okt

Kia Xceed tweedehands — 346 aanbiedingen

Alle tweedehands Kia Xceed-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 20.200mediaan vraagprijs
€ 17.492 – € 22.996middelste 50%
€ 4.900laagste vraagprijs
346advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 346 Kia Xceed-advertenties, vandaag.

Kia XCeed
€ 4.900
Autoscout24 · Liège (Wandre)
Kia XCeed
€ 10.000
Autoscout24 · Wauthier-Braine
Kia XCeed
€ 10.490
Autoscout24 · Quaregnon
Kia XCeed
€ 11.700
Autoscout24 · Bierges
Kia XCeed
€ 11.950
Autoscout24 · Seraing
Kia Xceed 1.0 T-GDi More ISG 1ER PROP + GPS + GARANTIE
€ 11.950
Gocar.be · Seraing
Kia Xceed / 1ere PROPRIÉTÉ / CARNET D’ENTRETIEN /
€ 11.990
Gocar.be · Ransart
Kia XCeed
€ 11.990
Autoscout24 · Ransart
Kia XCeed
€ 12.450
Autoscout24 · Anderlues
Kia Xceed 1.0 T-GDi SPORT GARANTIE 12 MOIS 1ER PROP
€ 12.490
Gocar.be · Visé
Kia XCeed
€ 12.490
Autoscout24 · Visé
Kia XCeed
€ 12.495
Autoscout24 · Heestert

Aanbod per bron

Autoscout24 (209), Gocar.be (115), Vroom.be (19), 2dehands.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Kia

Kia Sportage (1.151)Kia Stonic (574)Kia Ceed (565)Kia Picanto (523)Kia Rio (264)Kia ProCeed (221)Kia Sorento (145)Kia EV6 (144)Kia Niro (131)Kia Ceed Sportswagon (72)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Kia Xceed?

De mediaan van de 346 vraagprijzen is € 20.200. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 17.492 en € 22.996; de laagste vraagprijs is € 4.900 en de hoogste € 36.790.

Hoeveel tweedehands Kia Xceed-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 346 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (209), Gocar.be (115), Vroom.be (19), 2dehands.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Kia Xceed-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.