Home / Auto's / Kia Ceed Sportswagon
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Kia Ceed Sportswagon tweedehands — 68 aanbiedingen

Alle tweedehands Kia Ceed Sportswagon-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 18.588mediaan vraagprijs
€ 16.782 – € 22.221middelste 50%
€ 10.790laagste vraagprijs
68advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 68 Kia Ceed Sportswagon-advertenties, vandaag.

Kia Ceed Sportswagon cee'd SW 1.6 CRDi Navi Edition ISG CAMERA CUIR LANE AC
€ 10.790
Gocar.be · Fléron
Kia Ceed Sportswagon SW / cee'd SW 1.6 CRDi Navi Edition ISG CAMERA CUIR LANE AC
€ 10.790
Gocar.be · Fléron
Kia Ceed Sportswagon SW / cee'd SW 1.0 T-GDi Pulse ISG NEW CAMERA NAVI CUIR LANE
€ 11.490
Gocar.be · Fléron
Kia Ceed Sportswagon Ceed_sw SW 1.4 Benzine Autom. - Apple CarPlay - Export!
€ 11.990
Gocar.be · Eke
Kia Ceed Sportswagon 1.6 CRDi MHEV - 1er propriétaire - Historique Kia
€ 12.250
Gocar.be · Binche
Kia Ceed Sportswagon SW / cee'd SW MORE SW
€ 12.490
Gocar.be · Herstal
Kia Ceed Sportswagon SW / cee'd SW 1.6 CRDi GARANTIE 12 MOIS 1er PROPRIETAIRE
€ 12.950
Gocar.be · Melen
Kia Ceed Sportswagon Pulse 1.0 T-GDi 120 ISG
€ 13.945
Gocar.be · Lokeren
Kia Ceed Sportswagon 1.0 T-GDI 100
€ 14.900
Gocar.be · Sint-Niklaas
Kia Ceed Sportswagon business Line
€ 14.950
Gocar.be · Meux
Kia Ceed Sportswagon SW / cee'd SW Navi Edition 1.0 T ISG EcoDynamics
€ 14.990
Gocar.be · Gits
Kia Ceed Sportswagon SW / cee'd SW 1.0T-GDi ISG Pulse
€ 14.990
Gocar.be · Tielt-Winge

Aanbod per bron

Gocar.be (68).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Kia

Kia Sportage (1.057)Kia Stonic (541)Kia Ceed (528)Kia Picanto (462)Kia Xceed (316)Kia Rio (237)Kia ProCeed (201)Kia Sorento (134)Kia EV6 (132)Kia Niro (112)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Kia Ceed Sportswagon?

De mediaan van de 68 vraagprijzen is € 18.588. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 16.782 en € 22.221; de laagste vraagprijs is € 10.790 en de hoogste € 29.990.

Hoeveel tweedehands Kia Ceed Sportswagon-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 68 advertenties met een vraagprijs, van 1 bronnen: Gocar.be (68). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Kia Ceed Sportswagon-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.