Home / Auto's / Kia ProCeed
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Kia ProCeed tweedehands — 217 aanbiedingen

Alle tweedehands Kia ProCeed-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 17.980mediaan vraagprijs
€ 14.500 – € 21.500middelste 50%
€ 1.000laagste vraagprijs
217advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 217 Kia ProCeed-advertenties, vandaag.

Kia ProCeed / pro_cee'd
€ 1.000
Autoscout24 · charleroi
Kia ProCeed / pro_cee'd
€ 2.350
Autoscout24 · Hasselt
Kia ProCeed / pro_cee'd
€ 2.900
Autoscout24 · Heuvelland
Kia ProCeed / pro_cee'd
€ 3.000
Autoscout24 · Sivry-Rance
Kia ProCeed / pro_cee'd
€ 4.250
Autoscout24 · Cuesmes
Kia ProCeed pro_cee'd Pro_Cee'd 1.4i Mind
€ 4.990
Gocar.be · Havré
Kia ProCeed / pro_cee'd
€ 4.990
Autoscout24 · Havre
Kia ProCeed / pro_cee'd
€ 6.000
Autoscout24 · Herstal
Kia ProCeed pro_cee'd GT LINE // PRIX MARCHAND OU EXPORT
€ 6.000
Gocar.be · Herstal
Kia ProCeed pro_cee'd Pro_Cee'd 1.6 CRDi Mind ISG
€ 6.700
Gocar.be · Liedekerke
Kia ProCeed / pro_cee'd
€ 6.700
Autoscout24 · Liedekerke
Kia ProCeed / pro_cee'd
€ 7.400
Autoscout24 · Châtelet

Aanbod per bron

Autoscout24 (158), Gocar.be (52), Vroom.be (6), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Kia

Kia Sportage (1.122)Kia Stonic (575)Kia Ceed (545)Kia Picanto (509)Kia Xceed (336)Kia Rio (249)Kia Sorento (141)Kia EV6 (140)Kia Niro (123)Kia Ceed Sportswagon (69)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Kia ProCeed?

De mediaan van de 217 vraagprijzen is € 17.980. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 14.500 en € 21.500; de laagste vraagprijs is € 1.000 en de hoogste € 36.390.

Hoeveel tweedehands Kia ProCeed-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 217 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (158), Gocar.be (52), Vroom.be (6), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Kia ProCeed-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.