Home / Auto's / Kia Sportage
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Kia Sportage tweedehands — 1.057 aanbiedingen

Alle tweedehands Kia Sportage-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 21.695mediaan vraagprijs
€ 14.990 – € 28.300middelste 50%
€ 500laagste vraagprijs
1.057advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 1.057 Kia Sportage-advertenties, vandaag.

Kia Sportage
€ 500
Autoscout24 · Nivelles
Kia Sportage
€ 1.500
Autoscout24 · Bruxelles
Kia Sportage
€ 2.599
Autoscout24 · Lanaken
Kia Sportage
€ 2.999
Autoscout24 · Lanaken
Kia Sportage
€ 3.450
Autoscout24 · Fleurus
Kia Sportage
€ 3.650
Autoscout24 · Asse
Kia Sportage
€ 3.799
Autoscout24 · Cheratte (Visé)
Kia Sportage
€ 3.900
Autoscout24 · Dinant
Kia Sportage
€ 4.250
Autoscout24 · jumet
Kia Sportage
€ 4.600
Autoscout24 · Gand
Kia Sportage
€ 4.650
Autoscout24 · Watermael-Boitsfort
Kia Sportage
€ 4.800
Autoscout24 · Charleroi

Aanbod per bron

Autoscout24 (664), Gocar.be (312), Vroom.be (67), 2dehands.be (12), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Kia

Kia Stonic (541)Kia Ceed (528)Kia Picanto (462)Kia Xceed (316)Kia Rio (237)Kia ProCeed (201)Kia Sorento (134)Kia EV6 (132)Kia Niro (112)Kia Ceed Sportswagon (68)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Kia Sportage?

De mediaan van de 1.057 vraagprijzen is € 21.695. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 14.990 en € 28.300; de laagste vraagprijs is € 500 en de hoogste € 51.269.

Hoeveel tweedehands Kia Sportage-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 1.057 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (664), Gocar.be (312), Vroom.be (67), 2dehands.be (12), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Kia Sportage-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.