Home / Auto's / Kia Seltos
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Kia Seltos tweedehands — 29 aanbiedingen

Alle tweedehands Kia Seltos-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 32.990mediaan vraagprijs
€ 32.990 – € 38.895middelste 50%
€ 29.990laagste vraagprijs
29advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 29 Kia Seltos-advertenties, vandaag.

Kia Seltos 1.6 T-GDi 180pk 6V FWD
€ 29.990
Gocar.be · Mechelen
Kia Seltos 1.6 T-GDi 180pk 6V FWD
€ 29.990
Gocar.be · Mechelen
Kia Seltos
€ 29.990
Gocar.be · Izegem
Kia Seltos
€ 29.990
Gocar.be · Izegem
Kia Seltos
€ 29.990
Autoscout24 · Mechelen
Kia Seltos
€ 29.990
Autoscout24 · Mechelen
Kia Seltos Kia Seltos LX PLUS 7 DCT 2WD
€ 32.990
Gocar.be · Hooglede
Kia Seltos Kia Seltos LX PLUS 7 DCT 2WD
€ 32.990
Gocar.be · Harelbeke (Kortrijk)
Kia Seltos Kia Seltos LX PLUS 7 DCT 2WD
€ 32.990
Gocar.be · Zulte
Kia Seltos
€ 32.990
Gocar.be · Izegem
Kia Seltos
€ 32.990
Autoscout24 · Zulte
Kia Seltos
€ 32.990
Autoscout24 · Hooglede-Gits

Aanbod per bron

Gocar.be (16), Autoscout24 (12), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Kia

Kia Sportage (1.057)Kia Stonic (541)Kia Ceed (528)Kia Picanto (462)Kia Xceed (316)Kia Rio (237)Kia ProCeed (201)Kia Sorento (134)Kia EV6 (132)Kia Niro (112)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Kia Seltos?

De mediaan van de 29 vraagprijzen is € 32.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 32.990 en € 38.895; de laagste vraagprijs is € 29.990 en de hoogste € 39.795.

Hoeveel tweedehands Kia Seltos-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 29 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Gocar.be (16), Autoscout24 (12), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Kia Seltos-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.