Home / Auto's / Kia K4
Tweedehands · België · bijgewerkt 30 okt

Kia K4 tweedehands — 45 aanbiedingen

Alle tweedehands Kia K4-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 30.990mediaan vraagprijs
€ 28.990 – € 31.990middelste 50%
€ 26.875laagste vraagprijs
45advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 45 Kia K4-advertenties, vandaag.

Kia K4
€ 26.875
Autoscout24 · Hautrage
Kia K4
€ 27.490
Autoscout24 · Mechelen
Kia K4 1.6 T-GDi 150pk DCT7
€ 27.490
Gocar.be · Mechelen
Kia K4
€ 27.490
Gocar.be · Izegem
Kia K4
€ 27.490
Vroom.be · Mechelen
Kia K4 Move 1.6 T-GDI 110kW 150ch DCT7
€ 27.790
Gocar.be · Pelt
Kia K4 𝗡𝗲𝘄 𝗞𝟰 𝗣𝗮𝗰𝗲 𝟭𝟲𝟬𝟬 𝗲𝘀𝘀 𝟭𝟱𝟬𝗰𝘃 𝗕𝗼𝗶𝘁𝗲 𝗮𝘂𝘁𝗼𝗺𝗮𝘁𝗶𝗾𝘂𝗲
€ 27.950
Gocar.be · Libramont-Chevigny
Kia K4
€ 27.950
Autoscout24 · Libramont
Kia K4
€ 28.990
Gocar.be · Izegem
Kia K4
€ 28.990
Gocar.be · Izegem
Kia K4
€ 28.990
Autoscout24 · Hooglede-Gits
Kia K4
€ 28.990
Autoscout24 · Zulte

Aanbod per bron

Gocar.be (22), Autoscout24 (18), Vroom.be (5).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Kia

Kia Sportage (1.154)Kia Stonic (576)Kia Ceed (563)Kia Picanto (524)Kia Xceed (347)Kia Rio (265)Kia ProCeed (224)Kia EV6 (147)Kia Sorento (147)Kia Niro (135)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Kia K4?

De mediaan van de 45 vraagprijzen is € 30.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 28.990 en € 31.990; de laagste vraagprijs is € 26.875 en de hoogste € 41.049.

Hoeveel tweedehands Kia K4-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 45 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Gocar.be (22), Autoscout24 (18), Vroom.be (5). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Kia K4-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.