Home / Auto's / Kia EV9
Tweedehands · België · bijgewerkt 29 okt

Kia EV9 tweedehands — 53 aanbiedingen

Alle tweedehands Kia EV9-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 73.989mediaan vraagprijs
€ 63.990 – € 79.999middelste 50%
€ 59.950laagste vraagprijs
53advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 53 Kia EV9-advertenties, vandaag.

Kia EV9
€ 59.950
Autoscout24 · Hasselt
Kia EV9 BEV 99.8 kWh GT Line AWD
€ 59.950
Gocar.be · Hasselt
Kia EV9
€ 60.000
Autoscout24 · Braine-l'Alleud
Kia EV9
€ 60.000
2dehands.be · Dendermonde
Kia EV9
€ 61.499
Autoscout24 · Hooglede-Gits
Kia EV9 BEV 99.8 kWh Earth - LEDER + GPS + CAMERA
€ 61.499
Gocar.be · Gits
Kia EV9
€ 61.499
Gocar.be · Izegem
Kia EV9
€ 61.499
Vroom.be · Hooglede-Gits
Kia EV9
€ 62.900
Autoscout24 · Aalst
Kia EV9
€ 62.990
Autoscout24 · Hooglede-Gits
Kia EV9 BEV 99.8 kWh GT Line AWD
€ 62.990
Gocar.be · Machelen-Zulte
Kia EV9
€ 62.990
Gocar.be · Izegem

Aanbod per bron

Gocar.be (27), Autoscout24 (17), Vroom.be (7), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Kia

Kia Sportage (1.151)Kia Stonic (574)Kia Ceed (565)Kia Picanto (523)Kia Xceed (346)Kia Rio (264)Kia ProCeed (221)Kia Sorento (145)Kia EV6 (144)Kia Niro (131)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Kia EV9?

De mediaan van de 53 vraagprijzen is € 73.989. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 63.990 en € 79.999; de laagste vraagprijs is € 59.950 en de hoogste € 86.399.

Hoeveel tweedehands Kia EV9-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 53 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Gocar.be (27), Autoscout24 (17), Vroom.be (7), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Kia EV9-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.