Home / Auto's / Kia EV5
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Kia EV5 tweedehands — 14 aanbiedingen

Alle tweedehands Kia EV5-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 48.444mediaan vraagprijs
€ 45.825 – € 49.990middelste 50%
€ 44.292laagste vraagprijs
14advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 14 Kia EV5-advertenties, vandaag.

Kia EV5
€ 44.292
Vroom.be · Tubize
Kia EV5 EV 217 WLTP Range 530 km Business Plus Leather 360CAM
€ 44.995
Gocar.be · Hooglede
Kia EV5
€ 45.500
Vroom.be · Tubize
Kia EV5
€ 45.500
Autoscout24 · Tubize
Kia EV5
€ 46.799
Gocar.be · Izegem
Kia EV5
€ 47.999
Gocar.be · Izegem
Kia EV5
€ 47.999
Autoscout24 · Hooglede-Gits
Kia EV5
€ 48.890
Autoscout24 · Sint-Niklaas
Kia EV5
€ 49.990
Gocar.be · Izegem
Kia EV5
€ 49.990
Gocar.be · Izegem
Kia EV5
€ 49.990
Autoscout24 · Sint-Martens-Latem
Kia EV5
€ 49.990
Autoscout24 · Sint-Martens-Latem

Aanbod per bron

Gocar.be (6), Autoscout24 (6), Vroom.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Kia

Kia Sportage (1.086)Kia Stonic (552)Kia Ceed (529)Kia Picanto (480)Kia Xceed (327)Kia Rio (239)Kia ProCeed (209)Kia EV6 (140)Kia Sorento (137)Kia Niro (120)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Kia EV5?

De mediaan van de 14 vraagprijzen is € 48.444. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 45.825 en € 49.990; de laagste vraagprijs is € 44.292 en de hoogste € 50.990.

Hoeveel tweedehands Kia EV5-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 14 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Gocar.be (6), Autoscout24 (6), Vroom.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Kia EV5-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.