Home / Auto's / Kia EV2
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Kia EV2 tweedehands — 19 aanbiedingen

Alle tweedehands Kia EV2-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 29.990mediaan vraagprijs
€ 28.990 – € 32.590middelste 50%
€ 27.199laagste vraagprijs
19advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 19 Kia EV2-advertenties, vandaag.

Kia EV2
€ 27.199
Gocar.be · Izegem
Kia EV2
€ 27.549
Gocar.be · Izegem
Kia EV2
€ 28.123
Autoscout24 · Hautrage
Kia EV2
€ 28.990
Autoscout24 · Mechelen
Kia EV2
€ 28.990
Autoscout24 · Saint-Georges-sur-Meuse
Kia EV2 42,2 kWH Business Plus + Style Pack - 4 Zit
€ 28.990
Gocar.be · Mechelen
Kia EV2
€ 28.990
Gocar.be · Izegem
Kia EV2
€ 28.990
Gocar.be · Izegem
Kia EV2 Business Plus 42 kWh Toit Ouvrant LED JA16
€ 29.990
Gocar.be · Eupen
Kia EV2
€ 29.990
Gocar.be · Izegem
Kia EV2
€ 29.990
Autoscout24 · Eupen - Verviers - Liège - Sint-Niklaas - Comines
Kia EV2
€ 31.449
Autoscout24 · Hooglede-Gits

Aanbod per bron

Gocar.be (11), Autoscout24 (8).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Kia

Kia Sportage (1.122)Kia Stonic (575)Kia Ceed (545)Kia Picanto (509)Kia Xceed (336)Kia Rio (249)Kia ProCeed (217)Kia Sorento (141)Kia EV6 (140)Kia Niro (123)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Kia EV2?

De mediaan van de 19 vraagprijzen is € 29.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 28.990 en € 32.590; de laagste vraagprijs is € 27.199 en de hoogste € 37.709.

Hoeveel tweedehands Kia EV2-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 19 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Gocar.be (11), Autoscout24 (8). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Kia EV2-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.