Home / Auto's / Honda Prelude
Tweedehands · België · bijgewerkt 21 okt

Honda Prelude tweedehands — 13 aanbiedingen

Alle tweedehands Honda Prelude-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 46.990mediaan vraagprijs
€ 9.800 – € 48.999middelste 50%
€ 2.500laagste vraagprijs
13advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 13 Honda Prelude-advertenties, vandaag.

Honda Prelude
€ 2.500
2dehands.be · Evergem
Honda Prelude
€ 4.600
Autoscout24 · Nivelles
Honda Prelude
€ 5.000
Autoscout24 · Namur
Honda Prelude
€ 9.800
Autoscout24 · Kraainem
Honda Prelude
€ 10.000
Autoscout24 · Pont-à-Celles
Honda Prelude
€ 16.500
Autoscout24 · Alost
Honda Prelude
€ 46.990
Autoscout24 · Habay-La-Vieille
Honda Prelude
€ 47.495
Autoscout24 · Brugge
Honda Prelude
€ 48.134
Gocar.be · Izegem
Honda Prelude
€ 48.999
Autoscout24 · Kalmthout
Honda Prelude ADVANCE 2.0 CVT HYBRIDE Directiewagen
€ 48.999
Gocar.be · Kalmthout
Honda Prelude
€ 50.960
Autoscout24 · Arlon

Aanbod per bron

Autoscout24 (10), Gocar.be (2), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Honda

Honda Civic (148)Honda CR-V (83)Honda Jazz (79)Honda HR-V (67)Honda Accord (20)Honda E (12)Honda CRX (10)Honda ZR-V (10)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Honda Prelude?

De mediaan van de 13 vraagprijzen is € 46.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 9.800 en € 48.999; de laagste vraagprijs is € 2.500 en de hoogste € 50.960.

Hoeveel tweedehands Honda Prelude-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 13 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (10), Gocar.be (2), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Honda Prelude-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.