Home / Auto's / Honda CRX
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Honda CRX tweedehands — 12 aanbiedingen

Alle tweedehands Honda CRX-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 9.000mediaan vraagprijs
€ 5.990 – € 13.550middelste 50%
€ 3.000laagste vraagprijs
12advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 12 Honda CRX-advertenties, vandaag.

Honda CRX
€ 3.000
Autoscout24 · Braine-l'Alleud
Honda CRX
€ 4.000
Autoscout24 · Verviers
Honda CRX
€ 5.990
Autoscout24 · Spy
Honda CRX 1.6 16v
€ 5.990
Gocar.be · Spy
Honda CRX Del Sol 1.6 Benzine Automaat | 1995 | 102.000 KM
€ 7.499
2dehands.be · Beveren
Honda CRX
€ 8.000
Autoscout24 · Colfontaine
Honda CRX
€ 10.000
Autoscout24 · Baasrode
Honda CRX
€ 11.000
Autoscout24 · Hooglede
Honda CRX
€ 12.900
Autoscout24 · Duffel
Honda CRX
€ 15.500
Autoscout24 · Etterbeek
Honda CRX
€ 19.500
Autoscout24 · Namur
Honda CRX
€ 22.990
Autoscout24 · Walcourt

Aanbod per bron

Autoscout24 (10), Gocar.be (1), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Honda

Honda Civic (157)Honda CR-V (85)Honda Jazz (85)Honda HR-V (66)Honda Accord (22)Honda Prelude (13)Honda E (12)Honda ZR-V (11)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Honda CRX?

De mediaan van de 12 vraagprijzen is € 9.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 5.990 en € 13.550; de laagste vraagprijs is € 3.000 en de hoogste € 22.990.

Hoeveel tweedehands Honda CRX-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 12 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (10), Gocar.be (1), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Honda CRX-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.