Home / Auto's / Honda HR-V
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Honda HR-V tweedehands — 68 aanbiedingen

Alle tweedehands Honda HR-V-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 22.248mediaan vraagprijs
€ 14.788 – € 25.500middelste 50%
€ 4.950laagste vraagprijs
68advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 68 Honda HR-V-advertenties, vandaag.

Honda HR-V
€ 4.950
Autoscout24 · Aalst
Honda HR-V
€ 5.950
Autoscout24 · Waterloo
Honda HR-V
€ 8.900
Autoscout24 · Anvers
Honda HR-V
€ 9.000
Autoscout24 · Tubize
Honda HR-V
€ 9.250
Autoscout24 · Lokeren
Honda HR-V
€ 9.250
2dehands.be · Lokeren+Deel Overmere En Zele
Honda HR-V
€ 9.250
2dehands.be · Lokeren+Deel Overmere En Zele
Honda HR-V
€ 10.000
Autoscout24 · Lokeren
Honda HR-V
€ 10.000
Autoscout24 · Saint-Nicolas
Honda HR-V
€ 10.500
Autoscout24 · Charleroi
Honda HR-V
€ 10.950
Autoscout24 · Brakel
Honda HR-V
€ 12.000
Autoscout24 · Vielsalm

Aanbod per bron

Autoscout24 (50), Gocar.be (9), Vroom.be (6), 2dehands.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Honda

Honda Civic (161)Honda CR-V (93)Honda Jazz (87)Honda Accord (23)Honda Prelude (14)Honda ZR-V (14)Honda CRX (13)Honda E (12)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Honda HR-V?

De mediaan van de 68 vraagprijzen is € 22.248. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 14.788 en € 25.500; de laagste vraagprijs is € 4.950 en de hoogste € 39.289.

Hoeveel tweedehands Honda HR-V-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 68 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (50), Gocar.be (9), Vroom.be (6), 2dehands.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Honda HR-V-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.