Home / Auto's / Honda E
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Honda E tweedehands — 12 aanbiedingen

Alle tweedehands Honda E-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 20.945mediaan vraagprijs
€ 14.749 – € 29.240middelste 50%
€ 3.300laagste vraagprijs
12advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 12 Honda E-advertenties, vandaag.

Honda e
€ 3.300
2dehands.be · Chatelet
Honda e
€ 13.999
Vroom.be · Thuislevering
Honda electric drive 113 kW Advance
€ 13.999
Gocar.be · Brussel
Honda e
€ 14.999
Autoscout24 · Arlon
Honda e
€ 14.999
Autoscout24 · Arlon
Honda e
€ 19.990
Autoscout24 · Arlon
Honda E
€ 21.900
Gocar.be · Strombeek-Bever
Honda e 2023
€ 24.500
2dehands.be · Evergem
Honda e:Ny1
€ 28.990
Autoscout24 · Arlon
Honda e
€ 29.990
Autoscout24 · Arlon
Honda e:Ny1
€ 29.990
Autoscout24 · Arlon
Honda e:Ny1
€ 40.907
Autoscout24 · Arlon

Aanbod per bron

Autoscout24 (7), Gocar.be (2), 2dehands.be (2), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Honda

Honda Civic (157)Honda CR-V (85)Honda Jazz (85)Honda HR-V (66)Honda Accord (22)Honda Prelude (13)Honda CRX (12)Honda ZR-V (11)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Honda E?

De mediaan van de 12 vraagprijzen is € 20.945. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 14.749 en € 29.240; de laagste vraagprijs is € 3.300 en de hoogste € 40.907.

Hoeveel tweedehands Honda E-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 12 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (7), Gocar.be (2), 2dehands.be (2), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Honda E-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.