Home / Auto's / Ford Transit Courier
Tweedehands · België · bijgewerkt 29 okt

Ford Transit Courier tweedehands — 124 aanbiedingen

Alle tweedehands Ford Transit Courier-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 18.506mediaan vraagprijs
€ 10.950 – € 25.455middelste 50%
€ 4.000laagste vraagprijs
124advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 124 Ford Transit Courier-advertenties, vandaag.

Ford Transit Courier 1.5 TDCi Trend (EU6.2)
€ 4.000
Gocar.be · Oosterzele
Ford Transit Courier
€ 4.500
Autoscout24 · Etterbeek
Ford Transit Courier
€ 4.750
Autoscout24 · Fontaine-l’Evêque
Ford Transit Courier
€ 5.998
Autoscout24 · Mettet
Ford Transit Courier
€ 6.000
Autoscout24 · Grammont
Ford Transit Courier
€ 6.200
Autoscout24 · Gavere
Ford Transit Courier
€ 6.490
Autoscout24 · Ledeberg
Ford Transit Courier
€ 6.490
Vroom.be · Gent
Ford Transit Courier Trend - Airco - Garantie
€ 6.490
Gocar.be · Ledeberg
Ford Transit Courier
€ 6.500
Autoscout24 · Wavre
Ford Transit Courier
€ 6.800
Autoscout24 · Asse
Ford Transit Courier
€ 6.900
Autoscout24 · Wilrijk

Aanbod per bron

Autoscout24 (74), Gocar.be (36), Vroom.be (14).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Ford

Ford Focus (1.928)Ford Fiesta (1.634)Ford Puma (1.260)Ford Kuga (1.172)Ford Transit Custom (845)Ford Transit (621)Ford Ranger (609)Ford EcoSport (287)Ford Mustang (252)Ford Mustang Mach-e (231)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Ford Transit Courier?

De mediaan van de 124 vraagprijzen is € 18.506. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 10.950 en € 25.455; de laagste vraagprijs is € 4.000 en de hoogste € 40.660.

Hoeveel tweedehands Ford Transit Courier-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 124 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (74), Gocar.be (36), Vroom.be (14). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Ford Transit Courier-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.