Home / Auto's / Ford Transit Custom
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Ford Transit Custom tweedehands — 828 aanbiedingen

Alle tweedehands Ford Transit Custom-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 29.900mediaan vraagprijs
€ 18.500 – € 46.315middelste 50%
€ 3.000laagste vraagprijs
828advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 828 Ford Transit Custom-advertenties, vandaag.

Ford Transit Custom
€ 3.000
Autoscout24 · Brussels
Ford Transit Custom
€ 4.800
Autoscout24 · Liège
Ford Transit Custom
€ 4.950
Autoscout24 · Zwijndrecht
Ford Transit Custom
€ 5.000
Autoscout24 · Sint Niklaas
Ford Transit Custom
€ 5.450
Autoscout24 · Waterloo
Ford Transit Custom
€ 5.950
Autoscout24 · Waterloo
Ford Transit Custom
€ 5.950
Autoscout24 · Verviers
Ford Transit Custom
€ 5.999
Autoscout24 · Kruibeke
Ford Transit Custom
€ 6.000
Autoscout24 · Molenbeek-Saint-Jean
Ford Transit Custom
€ 6.250
Autoscout24 · Chaumont-Gistoux
Ford Transit Custom
€ 6.700
Autoscout24 · herne
Ford Transit Custom
€ 7.250
Autoscout24 · Anvers

Aanbod per bron

Autoscout24 (507), Gocar.be (254), Vroom.be (58), 2dehands.be (6), 2dehands.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Ford

Ford Focus (1.900)Ford Fiesta (1.563)Ford Puma (1.270)Ford Kuga (1.131)Ford Transit (602)Ford Ranger (587)Ford EcoSport (285)Ford Mustang (253)Ford Mustang Mach-e (230)Ford Mondeo (220)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Ford Transit Custom?

De mediaan van de 828 vraagprijzen is € 29.900. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 18.500 en € 46.315; de laagste vraagprijs is € 3.000 en de hoogste € 84.056.

Hoeveel tweedehands Ford Transit Custom-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 828 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (507), Gocar.be (254), Vroom.be (58), 2dehands.be (6), 2dehands.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Ford Transit Custom-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.