Home / Auto's / Ford Transit
Tweedehands · België · bijgewerkt 29 okt

Ford Transit tweedehands — 621 aanbiedingen

Alle tweedehands Ford Transit-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 20.000mediaan vraagprijs
€ 13.000 – € 32.670middelste 50%
€ 1.650laagste vraagprijs
621advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 621 Ford Transit-advertenties, vandaag.

Ford Transit
€ 1.650
Autoscout24 · Saint-Mard (Virton)
Ford Transit
€ 2.500
Autoscout24 · Merkem (Houthulst)
Ford Transit
€ 2.800
Autoscout24 · Beaumont
Ford Transit
€ 2.999
Autoscout24 · Dilbeek
Ford Transit MK7
€ 3.000
Gocar.be · Gent
Ford Transit
€ 3.000
Autoscout24 · Watermael-Boitsfort
Ford Transit 2009
€ 3.200
2dehands.be · Thuin
Ford Transit
€ 3.400
Autoscout24 · Liège
Ford Transit
€ 3.400
Autoscout24 · Gand
Ford Transit
€ 3.500
Autoscout24 · Châtelet
Ford Transit Bus
€ 3.990
Autoscout24 · Gilly
Ford Transit
€ 3.990
Autoscout24 · Mons

Aanbod per bron

Autoscout24 (395), Gocar.be (164), Vroom.be (39), 2dehands.be (19), 2dehands.be (4).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Ford

Ford Focus (1.928)Ford Fiesta (1.634)Ford Puma (1.260)Ford Kuga (1.172)Ford Transit Custom (845)Ford Ranger (609)Ford EcoSport (287)Ford Mustang (252)Ford Mustang Mach-e (231)Ford Mondeo (228)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Ford Transit?

De mediaan van de 621 vraagprijzen is € 20.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 13.000 en € 32.670; de laagste vraagprijs is € 1.650 en de hoogste € 91.960.

Hoeveel tweedehands Ford Transit-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 621 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (395), Gocar.be (164), Vroom.be (39), 2dehands.be (19), 2dehands.be (4). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Ford Transit-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.